Zdjęcie: Materiały prasowe

W najbliższy weekend w Rzeszowie będzie można odebrać egzemplarz nowego Katalogu IKEA 2019. Szwedzka sieć rozda mieszkańcom 15 tysięcy katalogów.

Przedstawicieli IKEA będzie można spotkać w sobotę i w niedzielę (1-2 września) w galerii Millenium Hall w Rzeszowie, gdzie w lutym br. otwarto punkt odbioru zamówień. Katalogi IKEA 2019 transportowane będą na charakterystycznej przyczepce rowerowej z logo sklepu.

W poprzednich edycjach katalogu, IKEA prezentowała inspirujące aranżacje wnętrz w podziale na funkcje, np. sypialnię czy kuchnię. W tym roku koncepcję zmieniono – pojawiły się aranżacje całych domów. Nowy katalog IKEA jest pełen pomysłów na pogodzenie potrzeb wszystkich domowników.

W katalogu IKEA 2019 znajdziemy mnóstwo inspirujących pomysłów i nowości, w tym zapowiedź kolekcji „Gratulera” przygotowanej specjalnie na 75-lecie marki. Do asortymentu powróci kilka złotych przebojów z lat 1950-1960, 1970-1980 oraz 1990-2000.

Jednocześnie przedstawiciele IKEA poinformowali, że w jej rzeszowskim punkcie odbioru zamówień można nie tylko odebrać produkty, wcześniej zamówione przez telefon lub internet, ale też obejrzeć meble z wybranych działów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Do niedawna w punkcie prezentowano głównie meble do sypialni i pokoju dziennego. Ostatnio ekspozycję poszerzono o prezentację mebli i rozwiązań kuchennych.

Zwiększy się też zakres usług rzeszowskiego punktu. Od września nie trzeba już jechać do sklepu w Krakowie, aby skorzystać z oferty ratalnej. Konsultanci IKEA pomogą też dopasować meble do wnętrza, czy zaprojektować wymarzoną kuchnię.  

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama