Reklama

Troje nastolatków trafiło do szpitala w Przemyślu. Zostali potrąceni przez samochód nieustalonej marki. Kierowca uciekł, teraz poszukują go policjanci. Dzisiaj w szpitalu zmarł 16-letni chłopak.

Do wypadku doszło wczoraj (2 lipca) ok. godz. 22:40 na drodze gminnej w Korczowej w powiecie jarosłowskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym wjechał w grupę młodych ludzi, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

W wypadku rannych zostało troje nastolatków w wieku 14, 15 i 16 lat. Zostali przewiezieni do szpitala w Przemyślu. 16-letni mieszkaniec gminy Radymno doznał poważnych obrażeń. 14-latka z gminy Radymno i 15-letnia mieszkanka województwa lubelskiego pozostały w szpitalu.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że poszkodowany 16-latek dziś przed południem zmarł w szpitalu.

Policjanci odnaleźli ładę, którą najprawdopodobniej poruszał się sprawca wypadku. Samochód marki łada ujawniono już w powiecie przemyskim – w miejscowości Nakle. Miał uszkodzenia wskazujące na to, że uczestniczył w zdarzeniu drogowym.

Policjanci, poszukując sprawcę wypadku, sprawdzali okoliczne parkingi, leśne drogi i okoliczne miejscowości. O zdarzeniu powiadomili Straż Graniczną i sąsiednie jednostki policji. Funkcjonariusze ustalili świadków wypadku. Kierowcy auta dotychczas nie udało się zatrzymać.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: