Zdjęcie: Andrzej Wencel / Kino Świat / Materiały prasowe

Kino Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. W środę (17 sierpnia) w dwóch rzeszowskich kinach zobaczycie „Każdy wie lepiej” z Joanną Kulig. 

„Każdy wie lepiej” to pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. 

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”, ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka.

W gwiazdorskiej obsadzie u boku Joanny Kulig zobaczycie również m.in. Michała Czerneckiego, Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel. „Każdy wie lepiej” wyreżyserował Michał Rogalski, twórca obrazu „Gotowi na wszystko. Exterminator”. 

„Każdy wie lepiej” w rzeszowskich kinach Helios (przy al. Powstańców Warszawy i w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego) rozpocznie się o godz. 18:00. Motywem wieczoru będzie przebranie się za ogrodnika. – Pamiętajcie o ogrodniczkach, flanelowych koszulach i akcesoriach ogrodniczych – zachęcają przedstawiciele Heliosa.

Bilety kosztują 20,90 zł, do kupienia TUTAJ. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, Helios zachęca do kupna biletów we wcześniejszym terminie. To wy decydujecie, jaką kwotę zaoszczędzicie. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama