Zdjęcie: M2 Films

Oczarował widzów i krytyków na całym świecie. W poniedziałek (12 września) o godz. 18:00 zobaczycie film „Truflarze” w kinie Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 w ramach cyklu Kina Konesera. 

Magiczny, czarujący, pełen ciepła i humoru film o ludziach, którzy znaleźli swój przepis na szczęście – od lat, w lasach włoskiego Piemontu, zbierają razem ze swoimi psami trufle i nie wyobrażają sobie, że mogliby robić cokolwiek innego. Wyprodukowany przez Lucę Guadagnino, reżysera „Tamtych dni, tamtych nocy” wyjątkowy dokument, który zachwycił widzów i krytyków na całym świecie.

Po obejrzeniu „Truflarzy” będziecie chcieli rzucić wszystko i wyjechać do Włoch, aby w piemonckich górach zbierać trufli. Carlo, Enrico, Piero i Sergio mieszkają nieopodal Mediolanu, gdzie od lat razem ze swoimi ukochanymi psami szukają rzadkich i drogich trufli Alba. Ten niezwykły rarytas jest przedmiotem pożądania ludzi na całym świecie, którzy gotowi są zapłacić za niego niemal każdą cenę.

Okazuje się jednak, że w niektórych miejscach nie wszystko jest na sprzedaż. Dla grupy uroczych włoskich staruszków trufle to nie żyła złota, a przepis na szczęście, które każdego dnia odnajdują na nowo na szlakach piemonckich lasów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Polska premiera „Truflarzy” miała miejsce 24 grudnia 2021 roku. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama