Zdjęcie: Joanna Bród / Rzeszów News
Reklama

Podobnie jak w poprzednich latach rzeszowskie kino Zorza zaprasza do swojego ogródka na wakacyjny cykl filmowy. W repertuarze same przeboje. 

Zorza jest czynna od 6 czerwca. Poza projekcjami, które oferuje w zwykłym repertuarze, zaprasza też na letnie pokazy w plenerze. Rzecz jasna, z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa.

Seanse kina letniego odbywają się w ogródku Kina Zorza (a w razie złej pogody w jego holu) w piątki, soboty i niedziele o godz. 21:00. 

“Urokliwa atmosfera, jaką tworzą ciepłe letnie wieczory, w połączeniu ze specjalnie wybranym repertuarem filmowym oraz kuflem zimnego piwa lub lampką wina, to bez wątpienia coś, czego nie trzeba szczególnie rekomendować” – słyszymy od kiniarzy. 

W ten weekend (12-14 czerwca) Zorza zagra w plenerze film “Tam gdzieś musi być niebo”. Jego bohaterem jest sam reżyser, który w Paryżu i Nowym Jorku próbuje odnaleźć skrawek rodzinnego Nazaretu.

Na kolejne weekendy zaplanowano projekcje filmów: “Niezbędna konieczność”, “I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”, “Pamiątki Claire Darling”, “Wszyscy wiedzą”, “Tylko kochankowie przeżyją” i “Tajemnica Henriego Picka”. Bilety na seanse kosztują 10 zł. 

(cm)

Plakat: Materiały organizatorów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: