Fot. Materiały prywatne. Na zdjęciu Konrad Demitraszek
Reklama

Wyszedł z domu w poniedziałek 8 stycznia br. i do tej pory nie wrócił. Rzeszowscy policjanci poszukują 24-letniego Konrada Demitraszka, mieszkańca Nowej Wsi w gminie Trzebownisko.

Konrad Demitraszek jest wysokim, szczupłym brunetem. W dniu zaginięcia był ubrany w jasnoszarą kurtkę sportową sięgającą do pasa z czarnym ściągaczem w pasie, granatowe jeansy, białe adidasy. Mężczyzna ze sobą miał materiałową jasnoszarą torbę z jednym szarym pasem.

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie potwierdza, że trwają poszukiwania 24-latka. – Mężczyzna w poniedziałek o godz. 10:00 wyszedł z domu i dotychczas nie nawiązał kontaktu ani z rodziną, ani ze znajomymi. We wtorek 11:00 powiadomiono nas o zaginięciu 24-latka – mówi Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.

Policjanci sprawdzili szpitale, izby wytrzeźwień, noclegownie. Na razie nie udało się odnaleźć Konrada Demitraszka. Wszystkie policyjne patrole na terenie miasta mają zdjęcie mężczyzny i jego rysopis. Funkcjonariusze o pomoc w odnalezieniu 24-latka poprosili także taksówkarzy i kierowców autobusów.

Konrad Demitraszek ma 190 cm wzrostu, waży około 76 kg, ma szczupłą budowę ciała, włosy krótkie, jest szatynem, ma twarz pociągłą, uszy normalne, nos normalny, uzębienie pełne.

Każdy, kto widział Konrada 24-latka, proszony jest o kontakt z policjantami Komisariatu Policji w Nowej Wsi, Nowa Wieś 387, tel. 17 858 37 00 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 33 10 lub 997.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama