Zdjęcie: materiały prasowe

Stefano Terrazzino będzie gwiazdą sobotniego wieczoru. Po koncercie potańcówka „pod chmurką”. Taki będzie finał Rzeszowskich Senoraliów. Wcześniej wystąpią grupy artystyczne, w programie są również plenerowe targi.

Koncert włoskiego tancerza, aktora i wokalisty Stefano Terrazzino rozpocznie się w sobotę (10 września) o godz. 18:00. Ten popularny artysta swoją karierę taneczną rozpoczął w wieku 15 lat. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów międzynarodowych i zwycięzcą rozrywkowych programów tanecznych.

Jego pasjami są też muzyka oraz aktorstwo. Chcąc przybliżyć Polakom kulturę włoską, zaprosił do kraju swoich kolegów z Sycylii i zaczął z nimi koncertować. W sobotę (10 września), po koncercie Terrazzino na bulwarach, odbędzie się potańcówka „pod chmurką”, która zakończy tegoroczne Senioralia Rzeszowskie.

Ale wcześniej, bo o godz. 16:00 rozpoczną się występy artystyczne. Na scenę wejdą: Formacja Taneczna „Gracja” z Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Chór „Cantilena” im. Alicji Borowiec przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Chór „Deo Gloria” z Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale.

 – Na rzeszowskie bulwary można jednak przyjść o godz. 14:00. Będą już plenerowe targi Seniora z udziałem wielu firm i instytucji – zachęcają organizatorzy. 

Senioralia Rzeszowskie przygotował Rzeszowski Dom Kultury. Rozpoczęły się tydzień temu (3 września) na Rynku. Na scenie wystąpiła Eleni. Był też korowód i potańcówka. W kolejnych dniach, na terenie całego Rzeszowa, odbyło się blisko 20 wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i rekreacyjnych, które miały zintegrować rzeszowskich seniorów. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama