Fot, Michał Drozd. Na zdjęciu Hermetic Evolution
Reklama

Rzeszowski zespół Hermetic Evolution ma już 10 lat. Z tej okazji w sobotę (11 września) zagra w Pubie Spółdzielczym w Rzeszowie. Gościem koncertu będzie nagradzany i wyróżniany na ogólnopolskiej scenie muzycznej Symptone.

Koncert Hermetic Evolution będzie też pierwszym po sześciu latach. Zespół powstał w 2011 r., ma na swoim koncie trzy albumy, dzielił scenę z takimi grupami, jak Luxtorpeda, Strachy Na Lachy, Oddział Zamknięty, Farben Lehre i Sztywny Pal Azji, muzykę grupy można było usłyszeć na kanałach znanych youtuberów – Niekrytego Krytyka i Cyber Mariana.

Największe sukcesy zespołu to: Nagroda Publiczności VII Ogólnopolskiego Festiwalu „Rockowa Noc”, Nominacje do Nagrody Muzycznej Polskiego Radia Rzeszów „Werbel 2012” i „Werbel 2020” oraz kwalifikacja do dogrywki Przeglądu Młodych Zespołów Cieszanów Rock Festiwal.

Na jubileuszowym koncercie muzycy zaprezentują przygotowany na tę okazję repertuar składający się z utworów ze wszystkich faz twórczości. Gościem specjalnym koncertu będzie pochodząca z Rzeszowa grupa Symptone, która działa od 2019 roku, jej styl ociera się o grunge, punk rock i nu-metal. Symptone był finalistą Antyfest’u Antyradia 2021.

Sobotni koncert Hermetic Evolution i Symptone odbędzie w Pubie Spółdzielczym przy ul. Aleksandra Fredry 4 w Rzeszowie. Początek o godzinie 19:30, bilety w cenie 10 zł.

Fot. Agnieszka Bogdan. Na zdjęciu Symptone

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: