Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

Kilkuset działaczy PiS przyjechało w sobotę do podrzeszowskiej Jasionki na konwencję regionalną PiS #PolskaSercemEuropy. Najważniejszym gościem konwencji w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym był Jarosław Kaczyński.

Przyjechał także premier RP Mateusz Morawiecki, ale nie brakowało też innych czołowych polityków PiS i obozu Zjednoczonej Prawicy. Byli m.in. Beata Szydło, Joachim Brudziński, Michał Dworczyk, Stanisław Terlecki, Adam Bielan, Marek Kuchciński, Tomasz Poręba, Anna Zalewska, Witold Waszczykowski, Zdzisław Krasnodębski, Karol Karski i Anna Fotyga.

– Stawką nadchodzących wyborów jest przyszłość Polaków i przyszłość Polski. Ubóstwo poniża i odbiera godność, a nam udało się ograniczyć to zjawisko. Przywrócenie godności Polakom jest naszym wielkim celem – mówił w Jasionce Jarosław Kaczyński. 

Podczas konwencji PiS przedstawił Deklarację Europejską, którą podpisali liderzy list do Parlamentu Europejskiego. Relację z konwencji możecie przeczytać TUTAJ.

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Polski kołtun i religijny dewiat w “akcji” . Nowi wrogowie ludu ? Umysłowa stęchlizna polskiej prowincji . Stary kawaler i banda rozwodników obrońcą rodziny , “wartości krześcijajskich” i pedofilów w sutannach . Mentalne średniowiecze . Śmieszność nad śmiesznościami !

  2. Tak trzymać!! Nie oddamy Polski postkomunistom, złodziejom i tym podobnym zbiegowiskom zwanym obecnie ,,opozycją”.

Comments are closed.