Reklama

O 399 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce i 4 kolejnych przypadkach śmiertelnych w środę poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Na Podkarpaciu nie ma nowych zakażeń, a także zgonów. W środę po godz. 17:30 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie co prawda podała, że na terenie powiatu lubaczowskiego potwierdzono dwa nowe przypadki COVID-19, ale do zakażenia doszło na terenie województwa lubelskiego, dlatego to właśnie tam trwa “opracowanie ogniska” i te osoby są wykazywane w statystykach lubelskiego sanepidu. 

Podkarpacki sanepid jednocześnie poinformował, że w naszym regionie wyzdrowiały kolejne cztery osoby: trzej mężczyźni z powiatów jarosławskiego i przemyskiego, a także z Tarnobrzega oraz kobieta z powiatu tarnobrzeskiego.

Według danych WSSE w Rzeszowie, na Podkarpaciu koronawirusa potwierdzono już u 378 osób, 326 wyzdrowiało, sanepid odnotował 35 zgonów. Obecnie w naszym województwie pod nadzorem pozostaje 31 osób, 1954 przechodzi kwarantanne, w izolacji domowej przebywają 4 osoby. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 13 osób. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: