Zdjęcie: Namysław Tomaka / Rzeszów News
Reklama

7 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem ujawniono w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Są też nowe zakażenia w Szpitalu Miejskim. 

Liczba osób zarażonych w szpitalu na ulicy Lwowskiej wzrosła do 67. Koronawirusa potwierdzono dotychczas u 40 osób z personelu medycznego i pomocniczego, 20 pacjentów. 7 kolejnych przypadków jest w trakcie ustalania. Wszystkie osoby ze styczności objęto kwarantanną, w szpitalu prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne. 

4 nowe przypadki zakażeń wykryto także w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Rycerskiej. Łącznie jest ich już 23: 19 u personelu, u dwóch pacjentów, dwa kolejne są w trakcie ustalania. Jest również jeden nowy przypadek koronawirusa wśród studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wszystkich jest już 8.

Nie zmienia się liczba zakażeń w pozostałych ogniskach koronawirusa w Rzeszowie. W szpitalu MSWiA pry ulicy Krakowskiej zakażeń jest 14, w szpitalu Pro-Familia – 37, bez zmian jest też na oddziale paliatywno-hospicyjnym Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie – 7 zakażeń. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: