Reklama

Do 9 stycznia trwa głosowania w plebiscycie na najpiękniej oświetloną i udekorowaną galerię handlową na Podkarpaciu. Z Rzeszowa biorą udział cztery galerie.

[Not a valid template]

 

Głosowanie na najpiękniej oświetloną galerię jest częścią plebiscytu „Świeć się”, wspieranego przez firmę Energa. Internauci wybierają najpiękniej oświetlone świątecznie miasto.

Na Podkarpaciu bierze udział w głosowaniu 14 miast. W etapie wojewódzkim, który trwa do 9 stycznia, prowadzi Rzeszów. Na stolicę Podkarpacia dotychczas oddano 3120 głosów. Rzeszów wyprzedza Dębicę (1260) i Krosno (469). Głosować możecie TUTAJ.

Internauci mogą też wybierać najpiękniej oświetloną galerię handlową w Polsce. W etapie wojewódzkim na Podkarpaciu w głosowaniu bierze udział pięć galerii. Prowadzi Millenium Hall w Rzeszowie, na którą oddano jak na razie 604 głosy. Drugie miejsce zajmuje rzeszowska galeria Nowy Świat (166 głosów), trzecie Galeria Rzeszów (87 głosów), czwarta jest Plaza (77 głosów), a piąta Galeria Sanowa w Przemyślu (64 głosy).

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Głosowanie w etapie wojewódzkim trwa do 9 stycznia do godz. 12:00. Etap ogólnopolski rozpocznie się 13 stycznia i potrwa 23 stycznia.

Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci odwiedzin mobilnego centrum nauki dla najmłodszych – Energobusa Planety Energie. Pod okiem naszych energetycznych ekspertów będzie można dowiedzieć się, jak powstaje prąd i poznać fascynujący świat energii wokół nas.

TUTAJ możecie zagłosować na najpiękniej oświetloną i udekorowaną galerię handlową na Podkarpaciu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama