Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Znamy godzinową rozpiskę koncertowego finału KultURaliów 2019. Na liście artystów zabrakło jednak zespołu Big Cyc, którego występ odwołano. 

Organizatorzy KultURaliów na Facebooku opublikowali rozpiskę godzinową koncertowego finału. Okazało się, że zmiana lokalizacji imprezy z placu targowego przy ul. Dołowej na miasteczko akademickie przy ul. Cichej oraz rezygnacja ze sceny klubowej, to nie jedyne zmiany. Podczas KultURaliów nie wystąpi także zespół Big Cyc, który miał zagrać w piątek. 

“Koncert zespołu Big Cyc z powodu złych warunków pogodowych oraz nagłej zmiany terenu festiwalu został przełożony na październik. Z Big Cycem widzimy się na Beanaliach!” – poinformowali organizatorzy KultURaliów. 

Katarzyna Wydra Chrąchol, menedżer Big Cyca, twierdzi, że koncert zespołu odwołali organizatorzy KultURaliów. – Z uwagi na liczne komplikacje związane z nieustającymi opadami zdecydowali się na zmianę miejsca imprezy, a to spowodowało skrócenie czasu trwania imprezy i konieczność zmiany line upu – przekazała Katarzyna Wydra Chrąchol.

Koncert Big Cyca został przesunięty na 23 października br. 
 
Pozostałe koncerty KultURaliów odbędą się zgodnie z planem. Finałowy koncert KultURaliów rozpocznie się o godz. 17:45 na rzeszowskim Rynku występem zespołu Zakopower. Pozostałą godzinowa rozpiskę koncertów znajdziecie na końcu tekstu. 
 
KultURalia 2019 rozpoczynają się w czwartek i potrwają do soboty (23-25 maja). Ich organizatorem są: UR, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania. 
 
(jg)
 
Grafika: Materiały Uniwersytetu Rzeszowskiego
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: