12 miesięcy i 12 wyjątkowych zdjęć, do których zapozowali niezwykli modele – bezdomne zwierzęta. Tak wygląda charytatywny kalendarz dlaSchroniska.pl, którego pierwsza edycja właśnie trafiła do sprzedaży. Kupując go można wesprzeć bezpańskie czworonogi, także te z Rzeszowa.

[Not a valid template]

 

– By pomagać schroniskom, wystarczy chcieć, bo możliwości jest wiele – przekonują ich pracownicy i wolontariusze. Teraz cegiełkę na rzecz bezdomnych psów i kotów można dołożyć dzięki charytatywnemu kalendarzowi dlaSchroniska.pl.

– Nowy dom i kochający opiekun to najlepsze, co może przydarzyć się bezpańskiemu zwierzakowi. Taka adopcja musi być jednak przemyślana i zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może sobie na nią pozwolić. Dlatego cieszymy się, że pojawiają się kolejne inicjatywy, dzięki którym każdy może zrobić coś dobrego dla bezdomnego czworonoga. Właśnie dlatego włączyliśmy się w ten projekt – mówi Małgorzata Posiewała z działającej w Rzeszowie Fundacji dla Bezdomnych Zwierząt „Felineus”.

Kupując charytatywny kalendarz dlaSchroniska.pl można pomóc jednemu z kilkudziesięciu schronisk i fundacji z całej Polski, które biorą udział w tej inicjatywie, np. rzeszowskiemu schronisku „Kundelek” czy Fundacji „Felineus”.

– Każdy może dokładnie wskazać, który podmiot chce w ten sposób wesprzeć. Zysk ze sprzedaży kalendarzy będzie przeznaczany na zakup produktów potrzebnych przebywającym pod jego opieką zwierzętom. Będą to przede wszystkim dobrej jakości karmy, środki czystości, akcesoria pielęgnacyjne, legowiska, miski, smycze i obroże – tłumaczy Michalina Zabłocka, koordynatorka akcji dlaSchroniska.pl.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zwierzakom, które wystąpiły w kalendarzu, a także innym bezdomnym czworonogom już od ponad roku można pomagać dzięki akcji dlaSchroniska.pl i stworzonej na jej potrzeby platformie internetowej. Za jej pomocą każdy z nas już za kilka złotych może wygodnie, bo przez internet, ufundować bezpańskiemu psu, kotu, a nawet królikowi czy śwince morskiej dokładnie to, czego dany pupil potrzebuje.

– Co miesiąc trafiają do nas fundowane przez internautów dary o wartości nawet kilku tysięcy złotych. Gorąco za nie dziękujemy – mówi Anna Pełka ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Kundelek” w Rzeszowie.

Charytatywne kalendarze dlaSchroniska.pl można kupić w cenie 19,90 zł w internetowym sklepie zoologicznym NaszeZoo.pl TUTAJ, który razem z platformą dlaSchroniska.pl i producentem żwirków marką Cat’s Best partneruje temu przedsięwzięciu.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama