Zdjęcie: materiały organizatorów

Jak ciekawie spędzić ostatnią sobotę wakacji? Wybrać się do Łąki, gdzie na „Letniej scenie pod drzewami” zagra DOC. 

To będzie piąty, a zarazem ostatni koncert na „Letniej sceny pod drzewami”, organizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki w Łące. W XVIII-wiecznym spichlerzu na terenie zabytkowego zespołu dworsko-folwarcznego w Łące 27 maja zagrał zespół Popkultura, 23 czerwca – Żmije i Projekt Puszcza, 15 lipca – Pola Rise, 12 sierpnia – „Miasto Słońce”.

W najbliższą sobotę (2 września) o godz. 20:00 na „letniej scenie” zagra DOC. To zespół, który balansuje na granicy rocka, bluesrocka z elementami muzyki r’n’b. Powstał w 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastrologa Tomasza Ryznara. Grupa DOC ma na swoim koncie wiele nagród, koncertów i wydane teledyski.

– To wyjątkowe wydarzenie jest dostępne dla wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i pragną poczuć niepowtarzalny klimat koncertowych doświadczeń – namawia do udziału w imprezie Andżelika Drabicka z CKiS w Łące. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Koncert DOC jest darmowy. – To doskonała okazja, aby zaprosić swoich przyjaciół i rodzinę, aby razem cieszyć się niezapomnianym wieczorem – reklamują organizatorzy koncertu. Do Łąki warto przyjechać wcześniej, bo już od 18:00 dla dzieci będzie czynna strefa zabaw, nie zabraknie strefy gastronomicznej. Po koncercie będzie rockoteka pod gwiazdami. 

„Letniej scenie pod drzewami” patronuje Rzeszów News.

Zdjęcie: materiały organizatorów

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama