Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Przemysław Tejkowski
Reklama

Szanowny Panie Prezesie,

Bezprawne ukaranie dziennikarki Radia Rzeszów S.A. Grażyny Bochenek naganą i nasłanie na nią prokuraturę, jest postępkiem, z którym nie może się zgodzić żaden uczciwy człowiek. Swoją decyzją przyniósł Pan wstyd środowisku dziennikarskiemu regionu i kraju oraz dołożył Pan znaczącą cegiełkę do opinii, iż Polska nie jest państwem demokratycznym. Jeśli uważa Pan te słowa za przesadne, proszę się odnieść do niedawnej troski o wolne media w Polsce wyartykułowanej przez ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Panią Georgette Mosbacher.

Szanowny Panie Prezesie,

Historia się powtarza. 50 lat temu, na fali antysemickiej hucpy, grupa dziennikarzy Radia Rzeszów okryła się hańbą, podobnie jak Pan teraz. Wtedy donieśli oni  do najwyższych władz partyjnych na redaktora naczelnego „Polityki” Mieczysława F. Rakowskiego za brak służalczości wobec Władysława Gomułki i jego twardogłowych. Teraz Pan donosi na dziennikarkę swojej (!) redakcji za brak służalczości wobec urzędującego prezydenta RP. Sądzę jednak, że prezydent Pańskiej służalczości nie potrzebuje. I sądzę, że zarządzanie strachem nie jest najlepszą metodą pracy z zespołem.

Panie Prezesie,

Jak wiadomo, jest pan zawodowym aktorem. Ale – proszę wybaczyć – nie ma Pan żadnych kwalifikacji dziennikarskich. Zapewne jest Pan jednak człowiekiem honoru. Dlatego proszę Pana o złożenie rezygnacji z pełnionej funkcji i zajęcie się tym, na czym się Pan zna.

Z wyrazami szacunku

Józef Ambrozowicz                                  

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

14 KOMENTARZE

 1. Niesety coraz wiecej wiernych funkcjonariuszy w mediach. Karłowate kundle moralne, jak pan prezes szekają na końcu długiej kolejki oportunistów, lizusów i dupowłazów, mając nadzieje, że za swoją nadgorliwość w lizaniu jaj politycznych debili zostaną pogłaskani po swoich pustych główkach.

 2. O Podkarpaciu ostatnio dość głośno, po Izdebkach, pijanym na 2,5 promila dyrektorze gimnazjum w Rudniku kolejny dramat się wydarzył 🙁 Tym razem lokalny Chuck Norris polskiego radia PIS „zagubił sie w akcji” i stanął w obronie pana Dudy, rozprawiając sie z porządna i rzetelna Panią Dziennikarz:(!!! Na szczęście nie udało się „oszukać przeznaczenia” i nikt nie uwierzył w te marną grę tego rzemieślnika !!! Po tak swietnie zagranej roli propozycje światowej sławy reżyserów takich jak Aleksandr Łukaszenka czy Raul Castro zapewne gęsto się posypią;) GWARANCJA SUKCESU !!!

 3. Do jasnej ciasnej weź sie Pan do roboty –
  Dzisiaj siatka Rzeszowska walczy :

  Resovia na podpromiu / Dewelo-Pres w Kaliszu
  Gdzie są Panowie Dziennikarze gdzie transmisje co ?
  Nie mozna zmienic schematu audycji ostatecznie wstawki co 10 minut
  Jest 19,19 i zapowiedź o sytuacji na podpromiu a tu nic ; Pikuś

  działaj Pan sprawnie ,pociągaj za te tasiemki wartko tak jak w teatrze japonskim ruszają tymi kukłami ;

 4. Panie Prezesie, udzielę Panu cennej porady bezpłatnie.

  Najlepiej by było aby atmosfera wokół Pana się trochę wyciszyła. Dobrze by było aby przywrócił Pan do swoich poprzednich obowiązków Panią Grażynę niejako dobrowolnie, polubownie i pojednawczo wykonując ruch wyprzedzający. Nawet publiczne podanie sobie dłoni dobrze by wyglądało. To dobry gest byłby i posypanie głowy popiołem. Potem, weź sobie Pan urlop 3-tygodniowy i wyjedź se Pan “last minute” na Kanary aby się trochę atmosfera sama wyciszyła i uspokoiła a Pan sobie trochę odpoczniesz. Wrócisz Pan, rób Pan spokojnie swoje i więcej nie rób Pan głupstw. Świata Pan nie naprawisz, nie zbawisz a najważniejszy jest i tak spokój. Zapamiętaj Pan te słowa – bo radio jest wszystkich słuchaczy i dla wszystkich słuchaczy…

  I jeszcze jedno – w Stalowej Woli kiepsko słychać Radio Rzeszów. Weź Pan uruchom tam jakiś nadajnik doświetlający. Na “energetyków” szumy i trzaski nawet w samochodzie….

 5. No prosze i taki ” aktorzyna” ma byc szefem mojego Radia które słucham od 1955 roku –
  To ten Pan nie nadaje sie nawet na tego no suflera co ciedzi tam na scenie pod tym kiblem niewidocznym z widowni i podpowiada zapomniane frazy z tekstu aktorom –
  Co On jeszcze dzisiaj w rozgłosni robi o to jest pytanie zasadnicze ;
  Fora ze dwora z takim kierowaniem zespołem faktycznie pomyliły mu sie epoki i może myśli że gra jakiegos tego no Rewizora
  – wersja 2018 : ; O !

 6. No prosze i taki ” aktorzyna” ma byc szefem mojego Radia które słucham od 1955 roku –
  To ten Pan nie nadaje sie nawet na tego no suflera co ciedzi tam na scenie pod tym kiblem niewidocznym z widowni i podpowiada zapomniane frazy z tekstu aktorom –
  Co On jeszcze dzisiaj w rozgłosni robi o to jest pytanie zasadnicze ;
  Fora ze dwora z takim kierowaniem zespołem faktycznie pomyliły mu sie epoki i morze mysli że gra jakiegos tego no Rewizora
  – wersja 2018 : ; O !

 7. Miałem kiedyś wymusziny kontakt z tym prezesina. Takiego gbura i cwaniaka nie rzadko się spotyka. I ktoś taki kieruje radiem…..Zajmij się chłopie hodowla marchwi. Ze względu na Ciebie to radio jest usunięte z moich odbiorników.

 8. Brawo ,brawo brawo!!!!! Ludzie myślący obudzmy się wszyscy nie pozwólmy na BOLSZEWIZM!!!!!!! Wiem i jestem przekonany ze jest wielu ludzi mądrych w tym kraju i w naszym mieście, wiem też ze trzymamy się z daleka od tego szamba ktore zwie się polityką. Nie mozemy pozwolic na brak zwyklej ludzkiej przyzwoitości!!!!!!! Piętnujmy takie zachowania bo może to się zdarzyc każdemu z nas!!!!!

 9. Brawo Panie Józefie! Tacy ludzie/wazeliniarze powinni być piętnowani przez społeczeństwo.
  A co do honoru tego człowieka hmm to szczerze wątpię, aby zrezygnował z koryta.

Comments are closed.