Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News
Reklama

– Ze względu na sytuację epidemiczną ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa zostają przedłużone do 18 kwietnia – poinformował w środę ratusz. 

W środę rząd ogłosił, że dodatkowe obostrzenia covidowe, które wprowadzono 27 marca i miały one trwać do 9 kwietnia, zostają przedłużone do 18 kwietnia. Choć od kilku dni odnotowywana jest mniejsza liczba zakażeń koronawirusem, to sytuacja w szpitalach wciąż jest bardzo trudna. Przybywa pacjentów, którzy wymagają pomocy respiratorów.

Gdy rząd wprowadził dodatkowe obostrzenia, Urząd Miasta w Rzeszowie 31 marca wprowadził ograniczenia w obsłudze mieszkańców. Do urzędu i jego jednostek organizacyjnych osobiście można przyjść tylko wtedy, gdy wizyta zostanie wcześniej umówiona przez telefon lub e-maila. Ograniczenia miały obowiązywać do 9 kwietnia. 

W związku z tym, że dodatkowe obostrzenia covidowe przedłużono do 18 kwietnia, to także ratusz do tego czasu przedłużył ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców Rzeszowa. Z Urzędem Miasta Rzeszowa można kontaktować się w sposób zdalny – w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP.

Jak poinformował Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa, do 18 kwietnia zamknięte będą także Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych.  Szczegółowe informacje wraz z listą kontaktów dostępne są na stronie internetowej: bip.erzeszow.pl oraz pod numerem Infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa 1 77 88 99 00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama