Zdjęcie: Materiały prasowe Millenium Hall
Reklama

Śnieg, mróz, lód – to znak, że pora już na łyżwy. Dla młodszych i starszych fanów sportów zimowych dostępne jest już lodowisko na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie w nowej odsłonie.

Od środy wszyscy wielbiciele jazdy na łyżwach mogą korzystać z lodowiska w Millenium Hall. Do dyspozycji klientów jest świeżo wyremontowany obiekt pod gołym niebem  o powierzchni ok. 600 m kw., w nowej, świątecznej scenerii z girlandami świetlnymi.

Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu przez cały sezon zimowy 2016/2017 od godz. 10:00 do 21:00. W sąsiedztwie ogrzewanego ogródka do użytku oddana została szatnia, wypożyczalnia łyżew i tzw. „misie pomocnisie” ułatwiające jazdę na łyżwach dzieciom.

W każdy zimowy weekend nie zabraknie również foodtracka a w nim same pyszności z grzańcem i gorącą czekoladą na czele.

Godzina jazdy na lodowisku kosztuje 7 zł. Za szatnię trzeba zapłacić 2 zł. Wypożyczenie łyżew – 5 zł, “misie pomocnisie” ułatwiające jazdę najmłodszym – 6 zł. Rezerwacje grupowe można zgłaszać dzwoniąc na numer: 733 500 352.

Drugie lodowisko w Rzeszowie w piątek (9 grudnia) zostanie otwarte na Rynku. Będzie czynne do 30 grudnia od 12:00 do 21:00. Godzina jazdy na łyżwach kosztuje 5 zł (bilet normalny) i 3 zł (bilet ulgowy). Za wypożyczenie łyżew trzeba zapłacić 3 zł.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: