Magic of Rainbow to autorski projekt Katarzyny Złamaniec. Stylistka fryzur będzie dzisiaj (24 października) popisywać się w Rzeszowie kunsztem sztuki fryzjerskiej połączonej z pokazem mody i wizażu. Na żywo będzie czarować kolorem.

Magic of Rainbow to wyjątkowy spektakl pełen magii i kolorów, którego głównym aktorem będzie Katarzyna Złamaniec, stylistka-fryzjerka, pracująca od 15 lat w zawodzie, a od 8 lat prowadząca Atelier fryzjerstwa La Provocation.

Katarzyna Złamaniec tworzy autorskie formy fryzur, cięć i upięć, przy których współpracuje z wieloma twórcami, dlatego też na pokaz, który odbędzie się w najbliższą sobotę (24 października) w klubie LUKR, zaangażowała młodego i kreatywnego projektanta Leona Nogalskiego oraz jedną z najlepszych w Rzeszowie wizażystkę Paulinę Popek. Fryzjerskie show odbędzie się na oczach zaproszonych gości.

Cały pokaz będzie oparty na magii i ogromnej sile koloru. Spontaniczność, chęć eksperymentowania, poszukiwanie nowego i bycie w akcji to środowisko naturalne fryzjerki pracującej m.in. przy programie The Voice of Poland. To zaś najlepiej oddaje kolor.

Katarzyna Złamaniec zaangażowała w pokaz także osoby na co dzień pracujące w jej zespole: Urszulę Pałys – fryzjerkę i Bartka Ligęzę – stylistę. Do projektu zostali zaproszeni fotograf i reżyser pokazów mody Michał Łazarów oraz fotografka Anna Lewanda.

W pokazie i sesji uczestniczyć będą profesjonalne modelki, modele oraz tancerki, których ruch sceniczny opracowała choreografka Urszula Surowiec. – Chcę pokazać, że na Podkarpaciu są osoby pełne pasji, namiętności, geniusze w swojej dziedzinie – mówi Katarzyna Złamaniec.

Jej kolekcje umieszczane są w publikacjach branżowych takich jak: Estetica, Fale loki koki, Life Slyle Muse, Confation Magazine, Make Up Trendy i wiele innych. Jako fryzjer współpracuje też z wieloma twórcami przy sesjach. Od 6 lat współpracuje z Emmebi Italia Z.One.Concept jako szkoleniowiec Cosmoprof. Czesze do Spektakli, Teatrów. Pracowała przy wielu wydarzeniach takich jak Festiwal Orange Manekine, The Voice of Poland.

Magic of Rainbow odbędzie się w rzeszowskim klubie LUKR w sobotę. Początek o godz. 21:00. Udział można wziąć jedynie na zaproszenie.  Imprezie patronuje Rzeszów News.

SABINA LEWICKA

redakcja@rzeszow-news.pl

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama