Już 22 października ukaże się najbardziej wyczekiwana książka tej dekady – „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” autorstwa J.K. Rowling, Johna Tiffany’ego i Jacka Thorne’a. Najwierniejsi fani świata czarodziejów i magii spotkają się w nocy z piątku na sobotę (21/22 października) na nocnej premierze książki w Galerii Rzeszów.

Tysiące wielbicieli świata magii i czarodziejów spotka się w najbliższy piątek na nocnej premierze książki w rzeszowskim Hogwarcie – salonie Empik Galeria Rzeszów.

Pokazy szkoły magii, różdżki, czarodzieje, mugole i scenografia znana ze świata bestsellerowej serii J.K. Rowling – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na każdego, kto uda się na nocną premierę książki w Rzeszowie.

Wielbiciele najsłynniejszej serii o czarodziejach i zarazem najpopularniejszej po Biblii książki wszechczasów czekali na premierę od stycznia 2008 roku, gdy ukazał się „Harry Potter i Insygnia Śmierci”.

Najnowsza część przygód już nie tak małego czarodzieja w krajach anglojęzycznych pobiła rekordy sprzedaży i zdobyła serca czytelników. W Rzeszowie atrakcje wprost z Hogwartu wystartują w najbliższy piątek o godz. 21:00, sprzedaż „Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka” ruszy trzy godziny później.

Na czytelników czekać będzie mnóstwo niespodzianek. Salon Empik Galeria Rzeszów na kilka godzin zamieni się w magiczny świat bohaterów książki. O tym, co dzieje się w świecie magii będzie można przeczytać w „Proroku Codziennym”.

Odbędą się niezwykłe pokazy magii i konkursy na najlepsze przebranie inspirowane serią o Harrym Potterze, a także wiele quizów ze wspaniałymi nagrodami. Przez całą premierę czytane będą najciekawsze fragmenty książki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ustawiona zostanie scenografia, w której czytelnicy rozpoznają najbardziej znane motywy z książki. Na osoby, które kupią książkę w ramach nocnej sprzedaży czekają wyjątkowe, limitowane gadżety ze świata Harry’ego. Na premierę zapraszają Empik oraz Wydawnictwo Media Rodzina.

„Harry Potter i Przeklęte Dziecko” to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny o przygodach słynnego czarodzieja.

Akcja książki toczy się 19 lat po wydarzeniach opisanych w siódmym tomie powieści. Po zakończeniu nauki w Hogwarcie losy głównego bohatera wciąż pozostają skomplikowane.

Na Harry’ego Pottera, zapracowanego urzędnika Ministerstwa Magii, męża i ojca trójki dzieci, czekają nowe wyzwania. Powracające widma przeszłości i kłopoty z nastoletnim synem nie pozwolą bohaterowi spocząć na laurach.

Gdy przyszłość zacznie złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn będą musieli stawić czoła niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama