Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

Z powodu odnowionej kontuzji Marcin Możdżonek nie zagra już w Asseco Resovii. Klub rozwiązał z nim kontrakt. 

Zerwanie kontraktu za porozumieniem stron potwierdziła Asseco Resovia. Były kapitan drużyny nie będzie już występował w rzeszowskim klubie. Powodem jest przedłużająca się kontuzja siatkarza.

– Niestety, kończę przygodę z Asseco Resovią i nie tak to sobie wyobrażałem. Odnowiła mi się kontuzja lewej nogi, którą już dwa lata temu miałem operowaną. Nie do końca wiadomo jeszcze, co z nią jest, czy wymaga ona leczenia operacyjnego, czy wystarczy rehabilitacja – mówi Marcin Możdżonek, cytowany przez oficjalną stronę Resovii. 

Możdżonek w tym sezonie nie będzie mógł już wziąć udziału w żadnym meczu. – Dziękuję kibicom, wszystkim osobom w klubie za czas spędzony tutaj – dodał. 

Marcin Możdżonek w PlusLidze rozegrał 16 sezonów, wystąpił w 366 meczach, zdobył łącznie 2267 punktów, z czego aż 735 po blokach. Grał w AZS-ie Olsztyn, Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, Halkbanku Ankara, Cuprum Lubin, a od 2016 roku w Resovii.

Możdżonek na swoim koncie ma wiele tytułów mistrza Polski, Puchary Polski, a także sukcesy z reprezentacją Polski. Zdobył mistrzostwo świata seniorów i juniorów, mistrzostwo Europy, a także wygrywał Ligę Światową. “Dziękujemy Marcinowi za grę w barwach Asseco Resovii i życzymy powodzenia!” – podkreśliła Asseco Resovia. 

Klub i kibice pożegnają Marcina Możdżonka w hali Podpromie przed meczem z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa, który odbędzie się 26 lutego.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: