Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Policja prosi o kontakt z osobami, które 5 stycznia przechodziły ulicą Grabskiego w Rzeszowie. Może to pomóc w odnalezieniu 25-letniego Mariusza Michalika. 

Mariusz Michalik zaginął w tajemniczych okolicznościach właśnie 5 stycznia br. Przed godz. 22:00 wyszedł z mieszkania przy ul. Grabskiego w Rzeszowie. Wynajmował je z kolegą, który na następny dzień przed południem zobaczył, że Mariusza nie ma w pokoju. 

25-latek miał wyjść z mieszkania zapalić papierosa, ubrał tylko niebieską bluzę, w pokoju zostawił kurtkę, portfel, klucze do mieszkania i kluczyki do samochodu. Telefon Mariusza Michalika wciąż milczy. Trwające kolejny tydzień poszukiwania nie przynoszą rezultatów.

Policjanci ze strażakami sprawdzali wielokrotnie rzekę Wisłok, Żwirownię oraz mniejsze zbiorniki z wykorzystaniem sonaru, szpitale, noclegownie, izbę wytrzeźwień, dworce, przystanki autobusowe oraz teren w pobliżu ul. Grabskiego i Kwiatkowskiego. 

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Po wyjściu z mieszkania, Mariusza Michalika nikt od tamtej pory nie widział. Policjanci sprawdzili również zapisy monitoringów, na razie również bezskutecznie. – 25-latek z nikim nie nawiązał kontaktu – twierdzi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Mariusza Michalika poszukują kryminalni rzeszowskiej komendy miejskiej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W poniedziałek policjanci zwrócili się z apelem o kontakt z osobami, które 5 stycznia wieczorem lub w nocy z 5 na 6 stycznia przebywały, przechodziły lub przejeżdżały w rejonie ulic Grabskiego, Kwiatkowskiego, Żwirowni lub zalewu na Wisłoku.

– Być może któraś z tych osób ma informacje lub zauważyła coś, co może być istotne dla prowadzonych poszukiwań – podkreślają funkcjonariusze. 

Informacje mogące pomóc w odnalezieniu Mariusza Michalika przekazujcie do Wydziału Kryminalnego KMP przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie 47 821 3224 lub dyżurnemu komendy, tel. 47 821 3310 albo dzwoniąc na numer alarmowy – 112.

Rysopis Mariusza Michalika: ma 178 cm wzrostu, średnią budowę ciała, twarz owalną, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne. Na co dzień 25-latek nosi okulary. 

Zdjęcie: Materiały Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama