Zdjęcie: Materiały prasowe

„Śmiech wzbroniony” i „Umrzeć ze śmiechu” – to marcowe propozycje Teatru „Bo tak”. Grają w każdą sobotę w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

Nie masz pomysłu na marcowe sobotnie wieczory? Teatr „Bo Tak” pomoże ci rozwiązać ten problem. W sobotę (7 i 14 marca) o godz. 16:30 na scenie WDK-u (ul. Okrzei 7) Mariola Łabno-Flaumenhaft, Joanna Baran-Marczydło i Marek Kępiński grają „Śmiech wzbroniony”. Zaś w sobotę (21 marca) także o 16:30 można zobaczyć sztukę „Umrzeć ze śmiechu”. 

„Śmiech wzbroniony” to historia pewnego niemłodego, nie pięknego, niezamożnego i nie rozrzutnego przedstawiciela handlowego – Piotra, który postanawia mieć kochankę!

Kasia – młoda i ładna pedagog daje się mu uwieść. Dlaczego? Oto jest pytanie! Kiedy jednak kobieta podejmuje pracę jako psycholog w poradni dla małżeństw, a przy tym uświadamia sobie, jak wygląda jej status kochanki skąpego i nudnego mężczyzny, zrywa z nim, co okazuje się być nie na rękę… Joannie – pięknej, pewnej siebie żonie Piotra!

„Śmiech…” to intryga miłosna w zabawnym wydaniu, która nie tylko śmieszy, ale i stawia pytania, na które widz sam musi sobie odpowiedzieć. O tym, jak niebezpiecznie wikłać się w romanse na boku, przekonacie się… zrywając ze śmiechu boki podczas spektaklu „Śmiech wzbroniony” Miro Gavrana w reżyserii Henryka Adamka. 

„Umrzeć ze śmiechu” to z kolei historia czterech kobiet, które co tydzień grały w karty. Fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą. Jednak nie dla Connie, Millie i Leny. Te trzy damy z południa postanawiają urządzić pożegnalny wieczór swojej przyjaciółce Mary. Wypożyczają w sposób mało legalny prochy z domu pogrzebowego i rozpoczyna się impreza, po której nic już nie będzie takie samo.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Umrzeć…” to błyskotliwa komedia, pełna znakomitych dialogów, zwrotów akcji, która bawi do łez oraz zmusza do głębszej refleksji nad życiem. 

Bilety na oba przedstawienia można kupić w cenie 40 zł / 50 zł w serwisie kupbilecik.pl. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

https://www.facebook.com/100005619813658/videos/1307399142790734/

Reklama