Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Ruszyła rezerwacja miejsc na mecz Polska – Niemcy U-20, który zostanie rozegrany w Rzeszowie. Bilety są bezpłatne. 

O tym, że w Rzeszowie zagrają ze sobą reprezentacje Polski i Niemiec do lat 20, poinformowaliśmy w ubiegły wtorek – TUTAJ.

Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim “Stal” – 7 października o godz. 18:00. Spotkanie jest częścią Turnieju Ośmiu Narodów. To rozgrywki towarzyskie dla drużyn narodowych do lat 20.

Teraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej umożliwił kibicom rezerwację bezpłatnych wejściówek na wydarzenie. 

– Dzięki współpracy z firmą WASKO, która obsługuje system biletowy Stadionu Miejskiego w Rzeszowie, rezerwacja miejsc możliwa jest on-line – mówi Sławomir Ferenc z PZPN. 

Bilety są dostępne – TUTAJ. – Po założeniu konta wystarczy wybrać miejsce na stadionie, podać wymagane dane, czyli imię, nazwisko oraz pesel, i wygenerować bilety – wyjaśnia Ferenc. 

Opiekunowie szkółek piłkarskich, które zgłaszają chęć zamówień grupowych, mogą zarezerwować jednocześnie nawet 50 biletów. 

Stadion Miejski może pomieścić 12 tys. kibiców. Dostępna jest połowa miejsc, ale ograniczenia nie dotyczą osób zaszczepionych. 

– Przy rejestracji osoba zaszczepiona może potwierdzić faktu wykonania szczepienia przeciwko COVID-19, dzięki czemu nie będzie wliczana do limitu osób, które mogą obejrzeć mecz z trybun. To dodatkowe miejsca dla osób niezaszczepionych – zaznacza rzecznik PZPN.

Mecz Polska – Niemcy U20 pokaże stacja TVP Sport.

(taz)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama