Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 62-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna prawdopodobnie został przygnieciony przez wóz.

Do wypadku doszło wczoraj (4 lutego) w Porębach Dymarskich w gminie Cmolas. Około godz. 13:00 dyspozytorka pogotowia ratunkowego o zdarzeniu powiadomiła policję.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że czterech mężczyzn przewoziło ciągnikiem gałęzie zebrane wcześniej na terenie lasu w Porębach Dymarskich. 62-latek podczas jazdy siedział na wozie, który w trakcie przejeżdżania przez mostek wywrócił się, przygniatając mężczyznę.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, ale, niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy ciągnika oraz pomagających mu mężczyzn. Wszyscy byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Ciało 62-latka zabezpieczono do badań. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku pomoże ustalić prowadzone w tej sprawie postępowanie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: