Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Policja ustala tożsamość dwóch mężczyzn, których zwłoki w czwartek znaleziono w jednym z mieszkań na terenie Rzeszowa.

Śledztwo dotyczące podejrzenia nieumyślnego spowodowania śmierci dwóch mężczyzn wszczęła Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów. Jak poinformowała nas szefowa tej prokuratury Renata Krut-Wojnarowska, zwłoki znaleziono w czwartek rano w jednym w mieszkań przy ul. Okrzei w Rzeszowie. Policję powiadomił sąsiad. 

– Zakładamy, że zgon mężczyzn nastąpił około tydzień temu – przekazuje nam prokurator Krut-Wojnarowska. 

– Przybyła na miejsce załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła występowanie pewnych znamion śmierci w postaci plam opadowych, stężenia pośmiertnego, wskazując jednocześnie, iż przyczyna zgonu jest nieznana – dodała Ewa Romankiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich, które mogłyby się przyczynić do śmierci mężczyzn. Ich tożsamość jest na razie nieznana. Trwa identyfikacja zwłok. – Mamy ustalone personalia mężczyzn, ale musimy je potwierdzić procesowo – słyszymy od rzeszowskich policjantów. 

– Podczas oględzin miejsca zdarzenia zabezpieczono szereg rzeczy, w tym plastikową butelkę z niezidentyfikowaną cieczą. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyźni przed śmiercią nadużywali alkoholu – poinformowała prokurator Romankiewicz.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama