Zdjęcie: Katarzyna / Czytelniczka Rzeszów News

Policjanci obezwładnili 25-letniego mężczyznę, który w niedzielę po południu stał w oknie na drugim piętrze hotelu „Iskra” przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie.

O tym, że mężczyzna stanął w oknie policja dowiedziała się przed godz. 13:00. – Z mężczyzną brak logicznego kontaktu. Rzuca jakimiś przedmiotami w zaparkowane samochody – mówił Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejsce przyjechali policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe. Przyjechali również policyjni negocjatorzy, którzy starali się nakłonić młodego mężczyznę do zejść z okna. Ponad trzygodzinna akcja zakończyła się szczęśliwie.

– 25-letni mężczyzna został obezwładniony przez policjantów i ściągnięty z okna. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Nikomu nic się nie stało – poinformował nas o 16:45 Bartosz Wilk. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na razie nie wiadomo, czym spowodowane było zachowanie 25-latka. – Będziemy prowadzić postępowanie w kierunku zniszczenia mienia. Mężczyzna zniszczył cztery auta, z okna wyrzucił m.in. telewizor – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Właściciele uszkodzonych aut złożyli już wnioski o ściganie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama