Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Motocykliści z grupy Podkarpackie Dwa Kółka („P200”) organizują mikołajki dla dzieci z domów dziecka. Zbiórka pieniędzy trwa do czwartku (30 listopada).

 „Motomikołajki” stały się już tradycją, akcja odbędzie się po raz szósty. Podkarpaccy motocykliści ponownie odwiedzą dzieci z Domu Dziecka w Łopuszce Małej k. Kańczugi, po raz drugi przekażą także prezenty dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rzeszowie przy ul. Unii Lubelskiej.

Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na prezenty dla dzieciaków, a także na potrzeby celowe placówek.

– Dlaczego pomagamy? Bo warto pomagać. Uśmiech i radość na twarzy tych dzieci i ich wychowawców jest tego wart – mówi Cezary Woźnik z Forum Podkarpackich Motocyklistów. 

Dotychczasowe akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony podkarpackich motocyklistów, czego wyrazem była spora frekwencja i zebrane pieniądze. – Mamy nadzieję, że i w tym roku motocykliści i sympatycy dwóch kółek spowodują uśmiech na twarzach dzieci – dodaje Woźnik.

Zbiórka pieniędzy to nie wszystko. Motocykliści będą także licytować różne przedmioty na forum www.podkarpackie2oo.pl oraz – po raz pierwszy – na stronie grupy na Facebooku: www.facebook.com/pg/podkarpackie2oo

Forum Podkarpakie Dwa Kółka (zwane w skrócie „P200”) działa od 14 kwietnia 2010 roku. Aktualnie liczy prawie 5000 zarejestrowanych użytkowników. „Jako ekipa forumowa staramy się pomagać nie tylko w kwestiach wyboru motocykla czy regulacji gaźników” – czytamy na stronie grupy.

Oprócz „Motomikołajek”, motocykliści z „P200” biorą udział również w innych akcjach charytatywnych. Ponadto co roku organizują także „Topienie marzanny”. Zbiórka pieniędzy na „Motomikołajki 2017” potrwa do 30 listopada (czwartek). Pieniądze należy wpłacać na konto: Jacek Albigowski, BGŻ BNP Paribas 19 2030 0045 1110 0000 0277 2120.

 

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama