Fot. Kazimierz Gaweł / Materiały prasowe Millenium Hall

Sportowe emocje czekają wszystkich piłkarskich fanów. Specjalnie dla nich na skwerze rzeszowskiej galerii Millenium Hall działa bezpłatna strefa kibica. Wszystkie mecze podczas Mundialu w Rosji możecie obejrzeć na dużym ekranie.

Piłkarskie emocje udzielają się wszystkim – i starszym i młodszym, i kobietom i przede wszystkim mężczyznom. Na ten moment, by zasiąść przed telewizorem i obejrzeć mecz czeka wielu. Jednak co to za frajda cieszyć się z goli w domowym zaciszu zamiast wśród fanów futbolu?

Specjalnie dla nich na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie stworzona została bezpłatna strefa kibica. Duży ekran, leżaczki, palmy i wokół zagorzali fani piłkarscy, wśród których nie trzeba będzie ukrywać emocji. To wszystko i jeszcze więcej przez cały Mundial 2018 w Millenium Hall. Obejrzeć można już było Ceremonię Otwarcia, jak również mecz Rosja – Arabia Saudyjska.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Transmisje meczów na okrągło na świeżym powietrzu w Millenium Hall będą się odbywać do zakończenia Mundialu – do 15 lipca. Kalendarz emisji meczów na skwerze znajdziecie na stronie www.milleniumhall.pl. Warto przyjść na skwer, szczególnie, że na rzeszowskim Rynku strefa kibica zostanie uruchomiona tylko na jeden mecz Polski (24 czerwca) z Kolumbią.

Fot. Kazimierz Gaweł / Materiały prasowe Millenium Hall

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama