Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje nabór do pracy na Słowacji. Spotkanie z kandydatami odbędzie się 27 października br.

Oferta dotyczy pracy na pełny etat w firmie Montix w miejscowości Kočovce na Słowacji, na stanowisku monter elektroniki samochodowej. Chodzi o montaż reflektorów samochodowych.

Pracownik jest odpowiedzialny za dokładną i precyzyjną obsługę maszyn linii produkcyjnej i kontrolę jakości produkowanych wyrobów.

Osoby, które dostaną pracę na Słowacji, pierwszą umowę otrzymają na czas  określony – 6 miesięcy z 3-miesięcznym okresem próbnym. Potem umowa jest przedłużana na stałe albo można przejść na zatrudnienie do pracodawcy słowackiego.

Po okresie próbnym pracownik otrzymuje podwyżkę stawki godzinowej. Słowacka firma oferuje zakwaterowanie oraz ponosi jego koszty, zapewnia również częściowe wyżywienie (bon). Nie zapewnia transportu i nie refunduje jego kosztów.

Jakie są zarobki? Pensja miesięczna 550-600 euro plus premia. Łącznie ponad 900 euro, czyli w granicach 4 tys. zł.

Więcej szczegółów na temat pracy na Słowacji osoby zainteresowane dowiedzą się podczas spotkania rekrutacyjnego, które odbędzie się w czwartek (27 października) o godz. 9:00 przy ul. Langiewicza 15 w Rzeszowie.

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia, na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu – (17) 850 92 23.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama