Zdjęcie: Materiały prasowe

Internauci nie zawiedli! Jedna z najbardziej uzdolnionych polskich wokalistek Natalia Nykiel zaśpiewa w Rzeszowa z muzycznego busa Red Bull.

W czwartek zakończyło się głosowanie internautów, którzy decydowali o tym, w jakich miastach Natalia Nykiel zaśpiewa podczas czerwcowej dziewiątej już trasy Red Bull Tour Bus! O koncert wokalistki walczyło 12 polskich miast. Wśród nich był Rzeszów.

Organizatorzy zapowiadali, że Natalia zaśpiewa z dachu muzycznego busa w siedmiu miastach, które otrzymają najwięcej głosów internautów. Głosowanie trwało kilka tygodni. 

Znamy już trasę Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel. Wokalistka przyjedzie także do Rzeszowa! Stolica Podkarpacia w głosowaniu zajęła szóste miejsce. Na Rzeszów oddano 1218 głosów.

Pierwsze miejsce zajęła Częstochowa – 1640 głosów. Oprócz Rzeszowa i Częstochowy, muzyczny bus z wokalistką wjedzie w czerwcu także do Bydgoszczy, Olsztyna, Radomia, Gliwic i Słupska.

Dokładna data i miejsce koncertu Natalii Nykiel w Rzeszowie nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie będzie to plac eventowy galerii Millenium Hall. Tam bowiem rok temu wystąpił Dawid Podsiadło, a w 2014 r. Monika Brodka. Koncert będzie bezpłatny.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Organizatorzy zapowiadają, że będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus wokalistka poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro grungeowych aranżacjach.

Natalia miała okazję wystąpić na dachu Red Bull Tour Bus w 2015 roku w Gdyni w ramach wspólnego koncertu z Rasmentalismem, Ritą Pax oraz Jamalem.

– Tym razem jednak scena będzie w całości należeć do niej, tak jak poprzedni rok pełen jej solowych sukcesów. Natalia znalazła świetny balans pomiędzy chwytliwym popem i oryginalną elektroniką, co bardzo docenili słuchacze i krytycy – uważają organizatorzy Red Bull Tour Bus.

– Złota, diamentowa i potrójna platynowa płyta, triumf singla „Error” i najczęściej wyświetlanego teledysku do niego na platformie Vevo tylko potwierdzają, że Natalia jest artystką, której brakowało na polskiej scenie pop i elektro – twierdzą organizatorzy trasy.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama