Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Natalia Sońska, autorka hitu „Garść pierników, szczypta miłości”, przyjedzie w w środę do Rzeszowa (27 czerwca). Z pisarką będzie można spotkać się w Galerii Rzeszów. 

ALEKSANDRA WOJNAROWSKA

Natalia Sońska to przepełniona dobrą energią i wciąż szukająca inspiracji młoda pisarka. Na swoim koncie ma już kilka powieści: „Cała przyjemność po mojej stornie”, „Kropla zazdrości, morze miłości”, czy  chociażby  świąteczny bestseller – „Garść pierników, szczypta miłości”.

W środę (27 czerwca) w Rzeszowie Sońska premierowo zaprezentuje swoją najnowszą książkę „Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie”. Historia, którą opisuje, osnuta jest wokół cukierni „Słodka”, gdzie pracuje Jagoda. Do „Słodkiej” zagląda też często Tomek – czy to zasługa pysznego sernika, a może to urok Jagody tak na niego działa? 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

O tym, jaką „moc terapeutyczną” przed rozwodem mają pogawędki przy ciastku można się przekonać czytając najnowsza książkę Natalii Sońskiej. 

Jeśli jednak będziecie chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat pieczenia i relacji damsko-męskich warto zajrzeć dzisiaj o godz. 18:00 do Empiku w Galerii Rzeszów. To właśnie tam o zawiłej sztuce uczuć i kunszcie cukierniczym będzie opowiadać Natalia Sońska. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama