Zdjęcie: Pixabay
Reklama

93 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce, 11 osób zmarło – poinformowało w środę wieczorem Ministerstwo Zdrowia.

Ministerstwo podało, że najwięcej nowych zakażeń koronawirusem potwierdzono na Mazowszu – 42. Na Podkarpaciu nie ma nowych zachorowań na COVID-19. Żaden z przypadków śmiertelnych także nie dotyczy naszego regionu. 

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie z kolei poinformowała o 12 kolejnych osobach, które wyzdrowiały: 4 osoby z powiatu leżajskiego, 3 z Rzeszowa, 2 z Tarnobrzega, po jednej z powiatów: dębickiego, mieleckiego i sanockiego. 

Na Podkarpaciu badania laboratoryjne potwierdziły dotychczas koronawirusa u 366 osób. W środę przed południem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 79-letniej kobiety, która przebywała w szpitalu zakaźnym w Łańcucie. To 25. ofiara COVID-19 w regionie.

W naszym województwie wyzdrowiało dotychczas 241 osób. Pod nadzorem pozostaje 69, 5364 przechodzi kwarantannę, 34 osoby przebywają w izolacji domowej. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 na Podkarpaciu hospitalizowanych jest 66 osób. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: