Zdjęcie: Waldemar / Czytelnik Rzeszów News
Reklama
– Syf, jaki tam można zastać, uwłacza pamięci tym, którym ten plac dedykujemy – uważa Waldemar, Czytelnik Rzeszów News. 

 
“Dość regularnie jestem na placu Cichociemnych w sobotnie i niedzielne południa. Syf, jaki tam można zastać, uwłacza pamięci tym, którym ten plac dedykujemy. Pomijam piątkowe i sobotnie imprezy w tym miejscu. Jest to chyba miejsce pamięci i takie zachowania nie powinny mieć miejsca. Przynajmniej miasto powinno wysłać tam serwis sprzątający w każdą sobotę i niedzielę rano” – napisał do naszej redakcji pan Waldemar. 
 
Plac Cichociemnych znajduje się w pobliżu rzeszowskiego Rynku. Na środku skweru znajduje się rzeźba autorstwa Józefa Szajny zatytułowana “Przejście 2001”. Skwer upamiętnia Cichociemnych oraz transport 40 więźniów z Rzeszowa do Oświęcimia 14 czerwca 1940 roku ze stacji w Tarnowie. Kamienie z umieszczonymi na nich nazwiskami więźniów mają symbolizować ich siłę i pamięć.
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. No nie butelki i inne badziewie to powinni wywalić do koszy Ci co żlopali i wlewali w gardło bo nikt za nich nie powinien sprzątać jak to są cywilizowane Osoby to powinne dbać o innowacyjne miasto chyba ze to prymitywy następcy tych z czworaków nie pisaci i nie czytaci nie kumaci jednym słowem ZERA : no to najpierw niech ich ratusz doszkoli w ramach kampani : jak sie zachowywać w miejscu publicznym po wlaniu w gardło paciary ; O!

  2. Serwis sprzątający ludzi tak nazwać to trzeba być na poziomie haha ha hahahahha serwis to może być punktu naprawy AGD lub serwis do kawy raczej pisać o serwisie to sam byś posprzątał waldziu a nie pierdolisz od rzeczy skoro tak ci na porządku zależy korona z głowy ci nie spadnie od tego

Comments are closed.