Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Nocne przejazdy na rolkach ulicami miasta powracają do Rzeszowa. Kolejny nightskating w piątek (20 sierpnia). Zbiórka przy Politechnice Rzeszowskiej. 

Nightskating w Rzeszowie odbywa się z powodzeniem od wielu lat. To nocny przejazd na rolkach ulicami miasta. To jedyna okazja dla rolkarzy, aby zobaczyć miasto nocą z perspektywy zarezerwowanej na co dzień dla kierowców.

Organizatorem nightskatingu jest Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe, które właśnie poinformowało o powrocie imprezy. Jej kolejna edycja odbędzie się w piątek (20 sierpnia). Zbiórka o 20:30 na parkingu Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 12.

Uczestnicy nightskatingu pokonają 11-kilometrową trasę: parking PRz – al. Powstanców Warszawy – Kwiatkowskiego – Strażacka – Sikorskiego – Rejtana – Kopisto – Kilara – Plac Śreniawitów – Dąbrowskiego – Powstańców Warszawy – parking PRz.

– Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy pewnie czują się na rolkach oraz umieją hamować. Średnia prędkość przejazdu to około 10 km/h – informują organizatorzy. O bezpieczeństwo przejazdu zadba policja oraz ekipa zabezpieczająca.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Tematem piątkowego nightskatingu będą kosmici. Po zakończeniu przejazdu odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Najbardziej kreatywne stroje zostaną nagrodzone. Mile widziane są świecące kółka i odblaski.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: