Nocne dachowanie BMW na ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie [FOTO]

16
Reklama

Mandatem został ukarany kierowca BMW, który we wtorek w nocy doprowadził do dachowania samochodu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. 

 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 23:30. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca BMW na rzeszowskim numerach rejestracyjnych jechał w kierunku ulicy Jana Pawła II.

– Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem, zjechał na lewą stronę, uszkadzając barierkę ochronną na długości ok. 20 m. BMW zjechało do rowu, gdzie dachowało – mówi Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji. 

Kierowcy BMW na szczęście nic poważnego się nie stało. Policjanci ukarali go mandatem. Mężczyzna był trzeźwy. Całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

16 KOMENTARZE

  1. Selekcja naturalna na szczęście jest niejednokrotnie udowodnionym faktem, działającym w przypadku wiejskich miszczuf kierownicy.

  2. Szkoda że ciebie nie było ,na tym chodniku którym przejeżdżał ten idiota,bo jednego zakutego łba było by mniej,oj jaka szkoda.Prawiczku ale wszystko przed tobą dzbanie j….ny.

  3. No i tu nasuwa sie pytanie
    Kto im dał uprawnienia do siadania za kierownicą może oni opanowali dopiero siedzenie na fotelu z tyłu za kierowcą –
    dlatego powinni iść na kolejny kurs naciskania pedału przyspieszenia Co ?

  4. Niemal codziennie po godzinie 22 właśnie tą ulicą jadą rożne BMW, np białe 7, jest też X6 które w d…e maja innych uczestników, przepisy o ruchu drogowy i pewnie też policję

  5. “Ukarany mandatem”… kiedy w tym kraju bedzie normalnie? Za cos takiego to sie prawo jazdy odbiera na pol roku minimum! Ale w Polsce po co to komu, mamy super kierowcow i bezpieczne drogi… A rachunek za nowa barierke powinien tez dostac w prezencie!

Comments are closed.