Nocne dachowanie BMW na ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie [FOTO]

16
Reklama

Mandatem został ukarany kierowca BMW, który we wtorek w nocy doprowadził do dachowania samochodu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. 

 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 23:30. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca BMW na rzeszowskim numerach rejestracyjnych jechał w kierunku ulicy Jana Pawła II.

– Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem, zjechał na lewą stronę, uszkadzając barierkę ochronną na długości ok. 20 m. BMW zjechało do rowu, gdzie dachowało – mówi Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji. 

Kierowcy BMW na szczęście nic poważnego się nie stało. Policjanci ukarali go mandatem. Mężczyzna był trzeźwy. Całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

16 KOMENTARZE

  1. Niemal codziennie po godzinie 22 właśnie tą ulicą jadą rożne BMW, np białe 7, jest też X6 które w d…e maja innych uczestników, przepisy o ruchu drogowy i pewnie też policję

  2. “Ukarany mandatem”… kiedy w tym kraju bedzie normalnie? Za cos takiego to sie prawo jazdy odbiera na pol roku minimum! Ale w Polsce po co to komu, mamy super kierowcow i bezpieczne drogi… A rachunek za nowa barierke powinien tez dostac w prezencie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ