Reklama

Polityczną Imprezę Plenerową „Twoje zdrowie Adam” organizują w niedzielę (9 listopada) na rzeszowskim Rynku działacze Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego.

[Not a valid template]

 

Impreza jest związana z polityczną burzą wokół posłów PiS Adama Hofman, Mariusza Antoniego Kamińskiego i Adama Rogackiego. mieli wziąć dział w posiedzeniu komisji Rady Europy w Madrycie. Dwóch z nich nie było na posiedzeniu, a podpisali jedynie listy obecności. Posłowie PiS dostali zaliczkę na podróż samochodem, a zdecydowali się lecieć tanimi liniami. Za bilety polityków zapłaciła Kancelaria Sejmu, przekazała im kilkanaście tysięcy złotych zaliczki.

Sprawa stała się głośna z powodu zachowania żon posłów. Na pokładzie samolotu wszczęły awanturę. Kobiety towarzyszyły swoim mężom – Mariuszowi Kamińskiemu i Adamowi Hofmanowi – w podróży służbowej. Wszyscy trzej posłowie zostali zawieszeni w prawach członka partii.

Na polityczny happening w niedzielę o godz. 15:30 na rzeszowski Rynek zaprasza Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego w Rzeszowie. Ma to być Polityczna Impreza Plenerowa pod hasłem „Twoje zdrowie Adam”. Zbiórka ma być przy studni, a potem uczestnicy przejdą do jednego z okolicznych lokali.

– Dla Adama Hofmana, przyjaciół i ich kobiet Wszystkich Świętych to znakomity   pretekst,   by wyskoczyć sobie do Hiszpanii w miłej alkoholowej atmosferze. Kilkanaście tysięcy złotych najprościej wziąć z   kieszeni   podatnika.   Być może to samo kilkanaście tysięcy pozostawione w rękach przedsiębiorców, pozwoliłoby stworzyć miejsce pracy dla jednego z nas. Ktoś z wielu naszych przyjaciół zmuszony był wyjechać, może do tej samej Hiszpanii. Ale za pracą. Byłby może dziś dalej z nami, gdyby nie potrzeby Adama Hofmana – napisał w zaproszenie na happening Damian Małek z Nowej Prawicy JKM.

– Wypijemy też zdrowie naszych rodziców, którzy za tydzień znowu pewnie powierzą rządy nad Podkarpaciem Prawu i Sprawiedliwości. Partii, która na sztandarach ma wypisaną tradycję i troskę o pracę dla młodzieży. W praktyce ta ich tradycja to Wszystkich Świętych nad flaszką w Hiszpanii. Zaś praca to transfer pieniędzy z kieszeni tych, którzy je rzeczywiście zarabiają, do kieszeni Adama Hofmana i jego PiS-owskich kolegów – zapowiada Małek.

Zaproszenie na happening kończy stwierdzeniem: „Twoje zdrowie Adam! [z tą różnicą, że my pijemy za swoje pieniądze]”.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.