Zdjęcie: Materiały prasowe

TEREZ Performance Polymers, producent tworzyw konstrukcyjnych, wynajął ponad 5000 m kw. magazynu w obiekcie 7R City Flex Rzeszów Airport. W transakcji najemcy doradzała firma Savills.

TEREZ Performance Polymers należy do TER Plastics Polymer Group, która ma jedną z najbardziej rozbudowanych ofert tworzyw konstrukcyjnych w Europie. Dostarcza materiały dla przetwórców tworzyw sztucznych oraz producentów działających m.in. w sektorze motoryzacyjnym, branży RTV i AGD oraz produktów konsumenckich.

– Podaż dostępnej na wynajem nowoczesnej powierzchni magazynowej w regionie Rzeszowa jest obecnie ograniczona, a firmy zainteresowane tą lokalizacją muszą zaczekać na efekt pracy deweloperów – mówi Michał Kulig, starszy konsultant z działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w Savills.

– Tym bardziej cieszę się, że byliśmy w stanie pomóc TEREZ Performance Polymers i we współpracy z deweloperem w stosunkowo krótkim czasie doprowadzić do zawarcia umowy najmu. Nowy magazyn odpowiada potrzebom najemcy i zagwarantuje mu optymalne warunki do dalszego rozwoju – dodaje Kulig.

7R City Flex Rzeszów Airport to nowoczesny kompleks magazynowy w północno-wschodniej części Rzeszowa. Oferuje łącznie ok. 12 800 m kw. na wynajem i posiada certyfikat BREEAM.

– W pobliżu inwestycji znajduje się Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka i węzeł Rzeszów-Północ A4. Dzięki swojemu położeniu oraz elastycznym możliwościom aranżacji powierzchni, magazyn jest doskonałą lokacją zarówno dla działalności magazynowej jak i dla prowadzenia operacji logistycznych – mówi Joanna Ociepka-Wojciechowska, menedżer w 7R SA.

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Ma ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. 

Zdjęcie: Materiały prasowe

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama