Zdjęcie: NutkoSfera
Reklama

29 października 2022 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie znany youtuber CeZik zagra dla dzieci koncert NutkoSfera.

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w internecie.

Do tej pory na kanałach YouTube „CeZik” oraz „KlejNuty” opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze wyświetlono kilkadziesiąt milionów razy. Materiały CeZika doczekały się ponad 330 mln odsłon, jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. 

Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 70 milionów wyświetleń i wiosną 2021 roku otrzymał status Platynowej Płyty.

NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, bawią i uczą. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe.

CeZik dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 200 mln wyświetleń. 

CeZiK dla najmłodszych zagra w Rzeszowie 29 października o godz. 12:30 w Wojewódzkim Domu Kultury (ul. Okrzei 7). Ceny biletów do końca maja kosztują: 25 zł – dzieci (od 0 do 16 lat) i 50 zł – dorośli: Od 1 czerwca odpowiednio: 30 zł i 55 zł. Bilety na biletomat.pl.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama