Zdjęcie: Pixabay

Przed nami druga odsłona warsztatów filmowych CamON.line. Tym razem poprowadzi je Aneta Hickinbotham, producentka filmów takich jak „Ostatnia rodzina” czy „Boże Ciało”.

O tym, że Podkarpacka Komisja Filmowa uczy kręcić filmy, pisaliśmy jeszcze w czerwcu. Pierwsze warsztaty dotyczyły sztuki scenopisarskiej. Drugie poświęcone zostaną pracy producenta filmowego.

– Z Anetą Hickinbotham przejdziemy wspólnie cały proces produkcji „Ostatniej rodziny”, od developmentu do premiery światowej, a w przypadku „Bożego Ciała”, aż do Oscarów – zapowiadają organizatorzy.

4-godzinne warsztaty odbędą się 11 lipca. Rozpoczną się o godz. 10:00. Ze względu na epidemię udział w warsztatach będzie możliwy tylko on-line.

– Spotkania w 40-osobowych grupach odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom, ale dedykowane są osobom mieszkającym, uczącym się lub pracującym na Podkarpaciu – wyjaśnia Jagoda Mazepa z PKF.

Zapisy trwają do 10 lipca pod adresem mailowym k.mazurkiewicz@podkarpackiefilm.pl. Realizatorem warsztatów jest Podkarpacka Komisja Filmowa, działająca w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama