Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Kierowcy zdenerwowani utrudnieniami w ruchu w okolicach Mostu Mazowieckiego w Rzeszowie. Miasto przeprasza.  

– Czy ktoś jest bez rozumu, żeby o 6:00-7:00 rano zablokować przejazd ulicy Zaleskiej przez Rzecha? Parodia! Ogromne kroki do ronda Pobitno. Jak tak można zrobić bez wcześniejszej informacji? Ludzie spóźnią się do pracy, bo hrabiostwo nie może prac wykonywać wieczorem lub w nocy – zaalarmowali we wtorek rano rzeszowscy kierowcy. 

Pod koniec maja informowaliśmy, że wymiana nawierzchni przy skrzyżowaniu ul. Rzecha z Załęską przeciągnie się o ponad miesiąc. Okazało się, że uszkodzona jest konstrukcja drogi. Firma przedstawiła plan naprawczy, z którego wynikało, że dalsze prace będą wykonywane od godz. 20:00 do 5:30 rano. Roboty rozpoczęły się w poniedziałek, 7 czerwca. 

Firma z pracami się jednak nie uporała. – To spowodowało ogromny bałagan komunikacyjny i duże utrudnienia w ruchu – potwierdza Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta w Rzeszowie. – Choć to nie nasza wina, to kierowców przepraszamy za utrudnienia. Mamy nadzieję, że prace zakończą się we wtorek do południa – dodają urzędnicy.

Prace w okolicach Mostu Mazowieckiego mają być kontynuowane w kolejnych dniach, ale firma ma się trzymać ustalonych godzin. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama