Asseco Resovia dzisiaj (31 stycznia) w meczu 22. kolejki PlusLigi zmierzy się z Effectorem Kielce. Faworytem jest rzeszowska drużyna.

W dzisiejszym meczu naprzeciwko siebie staną bracia Penchev, którzy na boisku pełnią rolę przyjmujących – Nikolay z Asseco Resovii i Rozalin z Effectoru Kielce.

W pierwszej rundzie rozgrywek lepsi byli rzeszowianie, wygrali z kielczanami 3-1. Rodzinną rywalizację na boisku wygrał także Nikolay Penchev. Był najlepiej punktującym zawodnikiem naszej drużyny.

Asseco Resovia jest faworytem dzisiejszego spotkania. Effector to aktualnie przedostatnia drużyna w tabeli PlusLigi. Kielczanie zdobyli dotychczas 15 punków, wygrali 5 spotkań, zanotowali aż 16 porażek. W ostatniej kolejce przegrali 0-3 z PGE Skrą Bełchatów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Resoviacy po ostatniej kolejce stracili fotel lidera na rzecz bełchatowian. Obie drużyny mają po 52, ale rzeszowska ekipa spadła na drugie miejsce po tym, gdy musiała się podzielić punktami z Cerrad Czarnymi Radom. Mecz zakończył się zwycięstwem Asseco Resovii 3-2.

Na sobotni mecz resoviaków z Effectorem Kielce wciąż są dostępne bilety. Można je kupić w kasie biletowej hali Podpromie od godz. 13:00. Cena biletów to 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). – Przy zakupie w kasie nie jest wymagana Karta Kibica – informuje Asseco Resovia.

Początek meczu o godz. 16:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama