Zima na Podkarpaciu. Bajkowe widoki. Gdzie jest piękniej? [ZDJĘCIA]

Dziś w Rzeszowie każdy, kto musiał przedzierać się w śniegu po kolana przez miejskie chodniki stracił z oczu na chwilę piękno zimy. Coraz trudniej zmęczonym i borykającym się z wszelkimi problemami ludziom, zachwycić się białym puchem lecącym z nieba.

 

A kiedyś? Kiedyś byliśmy dziećmi i to białe z nieba budziło w nas niekłamany zachwyt. To był cud, który sprawiał, że nasz świat zaczynał wyglądać jak w baśniach o Królowej Śniegu.

Dziś, kiedy wróciłam z dwugodzinnej wyprawy po chleb i jajka (bez zasp zajmuje to góra pól godziny, a żaden chodnik aż po horyzont nie został odśnieżony) uświadomiłam to sobie dopiero wtedy, kiedy zobaczyłam zdjęcia naszego Czytelnika.

Marcin z Pstrągowej koło Czudca podzielił się z nami swoim światem, pełnym puchatego i białego śniegu („Po prostu bajkowo” – napisał). Ten czas przed nami (ferie się zaczęły na Podkarpaciu) może być wypełniony zabawą, białym szaleństwem i lepieniem bałwanów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pokażcie nam, jak to jest, być znów dzieckiem i z zachwytem patrzeć na świat. Zapomnijcie na chwilę o nieodśnieżonych chodnikach i ulepcie z dziećmi sąsiada bałwana. Niech będzie największy na osiedlu!

Piszcie na nasz adres: redakcja@rzeszow-news.pl lub na adres agata.kulka@rzeszow-news.pl

AGATA KULKA

Reklama