Zdjęcie: KWP Rzeszów

Prawie promil alkohol w organizmie miał 25-leni mieszkaniec Przeworska, który prowadząc audi doprowadził w niedzielny wieczór przy ul. Wiktora w Rzeszowie do zderzenia z fiatem panda.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 18:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mężczyzna jechał w stronę ulicy Bł. Karoliny. Na ul. Wiktora stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującą fiatem panda.

W zdarzenia ucierpiała kierująca fiatem. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Okazało się, że kierowca audi (mieszkaniec Przeworska) był pijany – miał 0,9 promila alkoholu w organizmie. 25-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Od opinii biegłych będzie zależała kwalifikacja zdarzenia  – czy to będzie wypadek, czy kolizja. Czekamy na opinie lekarzy, którzy mają się wypowiedzieć na temat stopnia obrażeń ciała poszkodowanej kobiety. 25-latkowi grozi odpowiedzialność za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zdarzenia drogowego – mówi Adam Szeląg, rzecznik policji w Rzeszowie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama