Akademia Umiejętności Coerver Coaching organizuje w Rzeszowie Piłkarskie Pożegnanie Wakacji. To najlepszy na świecie system treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży.

Piłkarskie Pożegnanie Wakacji odbędzie się w dniach 25 – 29 sierpnia na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22. Zajęcia odbywać się będą od godz. 9:00 do 13:00. Mogą w nich w wziąć udział dzieci z Rzeszowa i okolic w wieku od 5 do 10 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

W trakcie zajęć przewidziane są atrakcje dla młodych sportowców. Oprócz treningu piłkarskiego, opartego na uznawanym za najdoskonalszy na świecie systemie Coerver Coaching, młodzi zawodnicy będą mogli wziąć udział w specjalnie zaplanowanym treningu motorycznym i mentalnym.

Zajęciami dodatkowymi będą również lekcja języka angielskiego, pokaz akrobatyczny zespołu Trio ETC oraz seans filmowy w kinie Helios. Imprezę zakończy turniej piłkarski, który odbędzie się w formie festiwalu.

– Ideą projektu Piłkarskie Pożegnanie Wakacji jest przede wszystkim danie możliwości młodym zawodnikom z Podkarpacia treningu na najwyższym światowym poziomie. Trening piłkarski na całym świecie jest integralny z treningiem motorycznym i mentalnym. To sprawia, że proces szkolenia umożliwia wielopłaszczyznowy rozwój młodych zawodników. Dlatego też przenosimy sprawdzone wzorce z zagranicy – tłumaczy Mateusz Nowak trener Coerver Coaching.

Advertisement

Ilość miejsc w Piłkarskich Pożegnaniu Wakacji jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową pod adresem: rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie: 797 001 304, 797 001 305.

W myśl filozofii systemu Coerver Coaching o sile zespołu decydują indywidualne umiejętności piłkarskie zawodników. System wykorzystywany jest przez największe akademie piłkarskie na całym świecie.

Z Coerver Coaching korzystają czołowe kluby Europy, m.in. AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn i Bayern Monachium. Najbardziej znanymi piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki metodzie Coerver Coaching są: Thomas Mueller, Arjen Robben, Robin van Persie, Xavi.

Coerver Coaching funkcjonuje od ponad 30 lat. Udowodniono, że gra zespołowa składa się z interakcji pomiędzy maksymalnie dwoma, trzema lub czterema zawodnikami w różnych strefach boiska. Dlatego właśnie gra w małych grupach, nierozerwalnie związana z mistrzowskim panowaniem nad piłką, tworzy grę całego zespołu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama