Zdjęcie: Materiały prasowe

6 gabinetów, specjaliści stomatologii dziecięcej i m.in. pracownia diagnostyczna RTG – to wszystko na powierzchni ponad 300 m kw. W Centrum Handlowym Plaza Rzeszów będzie pierwsza na Podkarpaciu klinika Medicover Stomatologia. 

Medicover Stomatologia to sieć ponad 40 klinik dentystycznych. Już w marcu klinika będzie dostępna także dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa. Powstanie ona w części biurowej rzeszowskiej Plazy, będzie miała ponad 300 m kw.

W Medicover Stomatologia znajdzie się 6 nowoczesnych gabinetów z działającą na miejscu pracownią diagnostyczną RTG. Rzeszowskie centrum stomatologiczne będzie odpowiedzią na potrzeby najmłodszych pacjentów. O dziecięce zęby zadbają pedodonci, czyli stomatolodzy, którzy sprawią, że dziecko „zapomni”, że jest w fotelu dentystycznym.

Specjaliści zadbają także o wszelkie kwestie estetyczne uśmiechu – pierwszy przegląd, konsultacje, diagnostyka i leczenie pod okiem ekspertów. Rzeszowska klinika będzie dostępna zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i abonamentowych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Klinika Medicover Stomatologia to pierwszy najemca CH Plaza Rzeszów, który dołączy do portfolio Centrum w tym roku – podkreśla Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów. Medicover podpisał z Keen Property Management, zarządcą rzeszowskiej Plazy, 5-letnią umowę o współpracy. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama