Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Do trzech lat więzienia grozi czterem mężczyznom, którzy są podejrzani o pobicie 24-latka w jednym z klubów studenckich w Rzeszowie. 

Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Jak w środę poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, do pobicia 24-latka z powiatu ropczycko-sędziszowskiego doszło w nocy z sobotę na niedzielę. Policjantów wezwał ochroniarz klubu studenckiego.  

– Na terenie lokalu pomiędzy kilkoma mężczyznami doszło do nieporozumienia. Następnie napastnicy przewrócili pokrzywdzonego na podłogę i go pobili – relacjonuje nadkom. Szeląg. 24-latek został przewieziony do szpitala. Policjanci, gdy przyjechali do klubu, ustalili, że sprawcy pobicia są jeszcze w lokalu. 

– W ich wytypowaniu pomógł monitoring – dodaje nadkom. Adam Szeląg. Podejrzewani zostali zatrzymani. Wszyscy to mieszkańcy Przemyśla w wieku 24, 21, 20 i 19 lat. Wszyscy czterej trafili do policyjnego aresztu, policjanci przedstawili im zarzut pobicia. Mężczyznom grozi do 3 lat więzienia, trzech przyznało się do winy, chcą się dobrowolnie poddać karze. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama