Reklama

Policjanci z Rzeszowa zatrzymali kobietę, która chodziła po klatkach schodowych bloków na rzeszowskim osiedlu. Była poszukiwana przez policjantów z Łodzi. W Rzeszowie okradała mieszkania, podając się za pracownicę Narodowego Funduszu Zdrowia.

Policjanci z wydziału-wywiadowczo interwencyjnego rzeszowskiej komendy zwrócili uwagę na kobietę chodząca po klatkach schodowy bloków przy ulicy Krzyżanowskiego. Podejrzewając, że kobieta może okradać mieszkania, funkcjonariusze postanowili ją wylegitymować.

Okazało się, że 43-letnia mieszkanka Łodzi jest poszukiwana przez tamtejszych policjantów właśnie w związku z takimi przestępstwami. Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. Łodzianką zainteresowali się także policjanci z wydziału kryminalnego.

Ustalili, że kobieta może mieć związek z kradzieżami mieszkaniowymi w Rzeszowie. Kolejne informacje wskazały na jej udział w takiej kradzieży w maju przy ulicy Chrobrego. Podawała się za pracownicę Narodowego Funduszu Zdrowia odwracając uwagę właścicieli od wspólników dokonujących kradzieży.

Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w Śródmieściu. Potwierdzili, że kobieta brała udział w kradzieży przy ulicy Chrobrego. Ustalili również, że w maju dokonała podobnego przestępstwa przy ulicy Św. Mikołaja. Łupem jej i wspólników padły pieniądze i biżuteria o wartości kilkunastu tysięcy złotych.

Policjanci przedstawili 43-latce dwa zrzuty kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Funkcjonariusze ustalają wspólników kobiety.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: