Popołudniu na ul. Krakowskiej w Jarosławiu na wysokości cmentarza doszło do zderzyły się dwa auta. Mercedes najechał na tył toyoty. Do szpitala trafiła 50-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała toyotą.
Do wypadku doszło po godz. 14:00 w Jarosławiu na ul. Krakowskiej w okolicy cmentarza.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letnia mieszkanka Krakowa kierująca mercedesem, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającej ją toyoty, którą kierowała 50-letnia mieszkanka Rzeszowa, w wyniku czego najechała na tył pojazdu – mówi asp. sztab. Anna Długosz z KPP w Jarosławiu.
50-latka z obrażeniami trafiła do szpitala. Obie kobiety były trzeźwe. Mundurowi wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
Akcja „Wszystkich Świętych” i apel policji o ostrożność
Policja prosi kierowców o rozwagę i czujność na drodze, którą może uśpić dobra pogoda. W związku ze wzmożonym ruchem przy cmentarzach na Podkarpaciu trwa policyjna akcja „Wszystkich Świętych”. Funkcjonariusze dbają o bezpieczeństwo pieszych, sprawdzają prędkość i trzeźwość kierowców.
W wielu miastach obowiązują czasowe zmiany organizacji ruchu, dlatego warto patrzeć na znaki, nie jechać „na pamięć” i stosować się do poleceń policjantów.
Mundurowi przypominają też o elementach odblaskowych po zmroku i zasadzie ograniczonego zaufania.
(red.)
Czytaj więcej:
15-latek bez uprawnień na motocyklu. Uszkodził radiowóz podczas próby ucieczki [ZDJĘCIA, WIDEO]
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.







![Jest śledztwo po tragicznym pożarze w Markowej. Prokuratura wskazuje wstępną przyczynę [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/markowa-pozar-osp-218x150.jpg)

![Tragedia na Podkarpaciu. Kobieta zginęła w pożarze domu jednorodzinnego [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-markowa-1-218x150.jpg)





![Zimowa aktualizacja w PCLA. Co słychać na placu budowy? [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/lll-218x150.jpg)





![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)



![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)






![Najlepsze licea i technika na Podkarpaciu nagrodzone. Na czele szkoły spoza Rzeszowa [RANKING]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/perspektywy2026_fotpolitechnikarzeszowska1-218x150.jpg)



![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)






![Via Carpatia w zimowej aurze. Roboty drogowe na S19 postępują mimo pogody [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/d017ce87-a458-4707-81c8-3b07dbfeaae9-1-218x150.jpg)




![Zimowa aktualizacja w PCLA. Co słychać na placu budowy? [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/lll-324x235.jpg)