Polacy polegli z Austrią na Euro 2024. Kibice w Parku Sybiraków dopisali [FOTO]

Reprezentacja Polski przegrała drugi mecz na mistrzostwach Europy w Niemczech. Biało-czerwoni jako pierwsi stracili gola po trafieniu Gernota Traunera, ale jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Krzysztof Piątek.

Niestety, po zmianie stron strzelali już tylko Austriacy. W 66. minucie na listę strzelców wpisał się Christoph Baumgartner, a w 78. minucie Wojciecha Szczęsnego z rzutu karnego pokonał Marko Arnautović.

Polacy przegrali z Austrią 1:3, tracąc tym samym szanse na wyjście z grupy. Mecz rzeszowianie oglądali m.in. w Parku Sybiraków, gdzie w piątek rozpoczął się Europejski Stadion Kultury 2024. W ostatnim meczu fazy grupowej biało-czerwoni zagrają z Francją. Spotkanie odbędzie się 26 czerwca w Dortmundzie.